Hakkımızda

Neden bizi
tercih etmelisiniz?

GÜNLÜK KİRALIK EV 7/24 YANINIZDA. DAİREMİZ EŞYALI OLUP KONAKLAMA İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYABİLECEĞİNİZ ŞEKİLDE TESLİM EDİLMEKTEDİR . ARKADAŞINIZLA RAHATLIKLA ÇEKİNMEDEN KONAKLAMA VE HAVUZUN KEYFİNİ ÇIKARMA İMKANINA SAHİPSİNİZ ....

ÜNİVERSİTE,ÜNİVERSİTE HASTAHANESİ, ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNE YAKIN OLUP TÜM İHTİYAÇLARINIZI BİR TELEFONLA KARŞILAYABİLECEĞİNİZ DAİRELERDİR ... GÜNLÜK OLARAK TEMİZLİĞİ YAPILMAKTA VE KULLANILAN (HAVLU VE ÇARŞAF VB.) YENİLERİYLE DEĞİŞTİRİLEREK HİZMET VERİLMEKTEYİZ ... DAİREMİZ KLİMALIDIR . TÜM RESİMLER GERÇEKTİR!!!!

İhtiyacınız olan her şey hazır, gelin ve keyfini çıkarmaya başlayın! Mersin'deki Eviniz!

Mersin Günlük Kiralık Evler, Lüks Dairelerimizde Neler Var ?

2 adet LCD TV (Salon ve Yatak Odasında), 2 adet Klima (Salon ve Yatak Odasında), 24 Saat Sıcak Su, Buz Dolabı, Havlu Takımı, Saç Kurutma Makinası,Şampuan ve Sabun, Temiz Nevresim Takımı, Telefon (İç Hatlar için), Tencere Tava Seti ve Tabak Bardak Seti, Kettle, Çaycı ve Ocak.

Kısacası, rahat bir ev ortamında ihtiyaç duyabileceğiniz her şey ellerinizin altında. Mesela, kendinize ya da misafirlerinize bir ziyafet masası hazırlayabilirsiniz! :)

Mersin Günlük Kiralık Evler, kiraladığınız ev için size hizmet garantisi vermektedir. Evde bulunan eşyalarla ilgili herhangi bir sorun yaşar iseniz ekibimiz hemen müdahale ederek sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturacaklardır. Müşteri memnuniyeti bizim için en öncelikli konudur.

Dairelerimizin tümünde, salonda ve yatak odası klima mevcuttur. Bu sayede ortam ısısını istediğiniz derecede tutabilirsiniz. Ayrıca 24 saat sıcak su imkanı, ücretsiz wi-fi internet ve uydu yayını ile vaktinizi en güzel şekilde değerlendirebilirsiniz.